קונטאל תספק מערכות שינוע רובוטיות למפעלים ישראלים

מאת אבישג אשר       פורסם: 20.2.2018
חברת קונטאל טכנולוגיות מרחיבה את סל פתרונותיה בתחום השינוע והלוגיסטיקה למפעלי תעשייה באמצעות כלי רכב רובוטיים חכמים, המסייעים למפעלי תעשייה לייעל את תהליכי השינוע והייצור לאורך שרשרת האספקה. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת InSystems הגרמנית ותספק פתרונות שינוע חכמים למפעלי תעשייה ישראליים. באמצעות אינטגרציה של רכבים מונחים חכמים יכולים יצרנים לפשט את מערכי הייצור שלהם, לחסוך בעלויות תפעול שוטפות באופן שיאפשר שיפור בתוצאות העסקיות של הארגון.

אומר גיל ליסוביץ', מנהל פיתוח עסקי בקונטאל טכנולוגיות: "פתרונות כלי רכב מונחים אוטומטיים (Automated Guided Vehicles - AGV) משתלבים היטב בסל הפתרונות הקיים של קונטאל, באמצעותו אנו מאפשרים ליצרנים לייעל את מערכי הייצור שלהם״.

מערכות AGV מאפשרים פתרונות שינוע חכמים ושילובם עם מערכות הבקרה וניהול הייצור של מפעלי תעשייה מוכיח עצמו ככדאי. מוסיף ליסוביץ: ״חקרנו ומצאנו כי שילוב מערכות רובוטיות חכמות סיפק ליצרנים החזר מהיר על ההשקעה. מלבד הפתרונות בתחום הרובוטיקה התעשייתית הקיימים בקונטאל, כאמצעות קו המוצרים המשלים של חברת InSystems יוכלו יצרנים להרחיב את הפתרונות החכמים  גם לאפליקציות נוספות ברציפות הייצור שלהם".

רכבים מונחים חכמים של חברת InSystems בעלי כושר הרמה של 30-1200 ק"ג