רובוט תעשייתי המחקה את תנועות האדם

מאת אבישג אשר       פורסם: 24.7.2018
יאסקווה היא יצרנית הרובוטים התעשייתיים היפנית המובילה בעולם, עם למעלה מ-300 אלף רובוטים לתעשייה המותקנים בתעשייה העולמית וכ-150 דגמים שונים הנותנים מענה למגוון רחב של אפליקציות. שימושי הרובוטים בתעשייה כיום נפרשים על פני סקטורים רבים: ריתוך, הרכבה, צביעה, שינוע והרמה, משטוח, ואף רובוטים לתעשיית הביולוגיה, השיקום הרפואי ועוד. צוות המהנדסים המקצועי והמנוסה של יאסקווה מתאים עבור הלקוח את הפיתרון הרובוטי האופטימלי לקווי הייצור, תוך ליווי מקצועי לאורך התהליך החל מאיפיון הצרכים דרך הטמעת הרובוט בתהליך הייצור והדרכת מפעילי קו הייצור בהפעלת הרובוט התעשייתי. יאסקווה גם מקיימת סדנאות הדרכה ייעודיות לציבור הלקוחות הפוטנציאליים בנושא שילוב רובוטים תעשייתים בתהליכי הייצור במפעלים.
רובוט שיתופי חדש: MOTOMAN HC10

בשנים האחרונות המגמה העולמית של הרובוטיקה התעשייתית היא יצירת שיתופיות והדדיות בין בני אדם לרובוטים על מנת לייעל ולשפר את תהליכי הייצור והעבודה ולהקטין את הסיכונים הכרוכים בעבודה משותפת. יאסקווה השיקה את הרובוט השיתופי החדש MOTOMAN HC10, אשר נותן מענה ללקוחות אשר מבצעים עבודות אוטומציה עם קרבה פיזית גבוהה בין בני אדם לבין הרובוטים, על ידי ביטול הצורך בהפרדת בטיחות ביניהם שהיתה נדרשת עד כה. הרובוט החדש עומד בסטנדרטים ובתקנים המחמירים של חברת יאסקווה, המובילה העולמית לאורך שנים רבות וחלוצה בחדשנות הרובוטיקה התעשייתית. הרובוט החדש משלב איכות גבוהה ללא פשרות, עמידות וחוזק תעשייתי גבוה.

הרובוט מתאים למגוון רחב של יישומים תעשייתיים, עם יכולות גבוהות המשפרות יכולות ייצור ו-ROI מהיר. הרובוט מותאם לצרכי התעשייה, הוא פשוט להפעלה על ידי נגיעה וכיוון ידני של הרובוט, בטיחותי בשימוש והפעלה, בעל זרועות חדשניות ועיצוב ייחודי ומערכת לתיקון טעויות מהיר.