אחת מיצרניות הציוד החקלאי המובילות בעולם, החברה הגרמנית CLAAS, הטמיעה את פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCEשל דאסוסיסטמס לבניית מכונות חכמות ובעלות יעילות אנרגטית. 

"שוק הציוד החקלאי העולמי משלב IoT ליצירת מכונות עוד יותר חכמות"

מאת יחיאל ינאי    פורסם: 11.8.2019

כך אומר סגן נשיא חברת דאסוסיסטמס, שפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE שלה אומצה על ידי יצרנית ציוד חקלאי מגרמניה

CLAAS אימצה פלטפורמה דיגיטלית משותפת אחת לכל תחומי הייצור, פלטפורמה המספקת גישה מהירה לידע הרחב של החברה ומאפשרת חדשנות חכמה. בחברה מסבירים, שעצם החיבור בין מחלקות ומערכות שונות כבר אינו מספיק כדי להשיג את החדשנות המהירה הנדרשת בשוק הציוד התעשייתי. מובילי השוק מאמצים שיטה של פלטפורמה דיגיטלית אחת, כך שכל הדיסציפלינות השונות יכולות לשתף פעולה בזמן אמת ולאורך כל מחזור החיים של המוצר, לזהות ולפתור בעיות בשלבים מוקדמים, ולשתף לקוחות וספקים ביצירה הסופית.

CLAAS כבר אימצה רבים מהפתרונות מבית דאסוסיסטמס כחלק מאסטרטגיית הטרנספורמציה הדיגיטלית שלה. כל הפתרונות -
"Single Source for Speed", "Concurrent Equipment Engineering", "Ready to Make" ו-"Keep Them Running" מבוססים על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE.

פיליפ ברטיסול- סגן נשיא ציוד תעשייתי בדאסו סיסטמס.

מסביר ראש תחום הנדסת המוצר הדיגיטלי ב-,CLAAS ניקו מישלס: "פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE של דאסוסיסטמס הינה הפלטפורמה האסטרטגית שלנו לכל מה שאנחנו עושים בהנדסה ובדיגיטציה – החל משלב פיתוח הרעיון וכלה בייצור ובשירות. המידע על המוצר זהה לכולם ומאפשר להם גישה לפתרון משולב עם העיצובים האחרונים, ואת המידע הזה אנו צריכים לתחזק רק פעם אחת, מאחר שאין כפילויות מידע". 

מוסיף סגן נשיא לציוד תעשייתי בדאסוסיסטמס, פיליפ ברטיסול: שוק הציוד החקלאי העולמי משתנה במהירות רבה, תוך כדי שילובIoT  בקצב בלתי ייאמן  ויצירת מכונות עוד יותר חכמות. כדי להשיג רמה כזאת של חדשנות בעידן הנוכחי של שינוים דינמיים, חברות חייבות לפעול ביעילות וכפירמה חכמה ומאוחדת. זה למעשה מה שפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE  מאפשרת לחברת CLAAS".