30 באוקטובר בכרמיאל: מפגש בין סטארטאפים בתחום התעשייה חכמה לבין תעשיינים ומשקיעים

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 21.10.2019
אירוע החשיפה המרכזי של קהיליית הסטארטאפים הישראלית בתחום Industry 4.0 יתקיים במכללת אורט בראודה בכרמיאל ב-30 באוקטובר. הכנס הוא יוזמה של "מאיץ הגליל לתעשייה חכמה" (מסגרת לקידום יזמים בתחום התעשייה החכמה - תוכנית לאומית לטובת התעשייה היצרנית), משרד הכלכלה והתעשייה, Startup Nation Central, רשות החדשנות והתאחדות התעשיינים.

האירוע הוא נקודת מפגש של יזמים, מנהלים ומהנדסים בחברות יצרניות, סקאוטרים ומשקיעים, גורמי ממשל, אקדמיה ואחרים. 
אןהאירוע, שיחל בשעה 14:00, יכלול שני מסלולים מקבילים: במסלול א' יוצגו סטארטאפים המפתחים פתרונות לעולמות התעשייה בתחומים הבאים: רובוטיקה, הדפסת תלת מימד, אוטומציה ורצפת הייצור, ניהול הייצור ואופטימיזציה (כולל יישומי ביג דאטה, אינטרנט של הדברים בתעשייה ובינה מלאכותית), סנסורים וניטור, תקשורת וממשקים, מחשוב לביש, אספקה ולוגיסטיקה, תחזוקה ואיכות, בטיחות, אנרגיה וניהול מתקנים, הפעלת מודלים עסקיים חדשים, הנדסה ופיתוח, סייבר ותחומים נוספים.

במסלול ב' יתכנס פורום של תעשיינים שידונו באתגרי התעשייה. המטרה: מיפוי וגיבוש אתגרים אשר יכולים להוביל ליצירת מיזמים רלוונטיים. במקביל להקרנת מצגות הסטארטאפים, יתקיימו במסגרת הזו קבוצות דיון מונחות על אנשי חברות התעשייה היצרנית ואיגוד התעשיינים. הדיונים יתמקדו בזיהוי ובליבון אתגרים ובעיות נפוצות בתעשייה על פי רשימת הנושאים שבמסלול א'. בכל נושא בנפרד.
בסיום הערב ייערך Demo Day בו יציגו יזמי מאיץ הגליל.

לפרטים והרשמה ללא עלות לחץ כאן

התוכנית הלאומית לטובת התעשייה היצרנית - "מאיץ הגליל"
התוכנית "מאיץ הגליל" מיועדת לסייע לסטארטאפים בתחילת הדרך (שלב הרעיון) המפתחים פתרונות טכנולוגיים בעלי פוטנציאל גבוה המיועדים לשוק המגזר היצרני. התוכנית מנוהלת על ידי המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, מונא חלל לשינוי, עיריית כרמיאל והמועצה האזורית משגב ובשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה (התומכת בתוכנית באמצעות מערך השטח מעוף) וכן בשיתוף חברות יצרניות ישראליות ורב לאומיות.

המאיץ נתמך גם על ידי קרן יק"א מיסודו  של הברון הירש הפועלת לפיתוח הנגב והגליל. התוכנית מתמקדת במיזמים שפונים לחברות יצרניות כלקוחות יעד, כחלק מגל החדשנות בכל העולם הנקרא 4.0Industry  או Smart Factory.

למאיץ הגליל יש רשת קשרים ענפה עם חברות יצרניות ישראליות ובינלאומיות הנהנות מגישה לפתרונות חדשניים וחיבור לסטארטאפים רלוונטיים. היזמים מוצמדים למנטורים איכותיים המסייעים להם להגדיר ולמטב את המודל העסקי של המיזם תוך חיבורם ללקוחות ולמימון, כדי לבצע ולידציה עסקית וטכנולוגית ולרוץ קדימה במישורים הקריטיים - מוצר, לקוחות, מימון. כל זאת, ללא כל תשלום וללא ויתור של היזמים על זכויותיהם במיזם.
כנס מאיץ הגליל (ארכיון). באדיבות מאיץ הגליל