אומר מנכ"ל קוקה, ד"ר טיל רויטר: "הדמיה בתלת-ממד היא מרכיב חשוב בתכנון המפעל של העתיד. VC מציעה פתרונות חדשניים בתחום זה. מבחינתה של קוקה, כלי ההדמיה הוא ציון דרך חשוב עם פוטנציאל גדול לרכז סל שלם של פיתרונות בתוך האקו-סיסטם של קוקה. בסופו של דבר, ההדמיה היא אחד המרכיבים העיקריים בתחומי החדשנות הטכנולוגית, כגון בינה מלאכותית, מציאות וירטואלית, מציאות רבודה טכנולוגיית ענן והאינטרנט של הדברים.

"VC וקוקה עובדות ביחד בהצלחה כבר מספר שנים," מציין ג'והא רנפורס, מייסד ומנכ"ל VC. "מצאנו אלה באלה שותפים חזקים ואמינים כדי להמשיך בצמיחה הגלובלית שלנו."

חברת קוקה היא חברת הרובוטיקה התעשייתית השלישית בגודלה בעולם (אחרי ABB ו-Yaskawa), ואולי האייקונית מכולם, עם הרובוטים המעוצבים בכתום-אפור שלה. החברה עושה שימוש בטכנולוגיות אינטרנט תעשייתי של הדברים (IIOT) כדי להקים מפעלים מתקדמים שמחברים עשרות אלפי מכשירים ומכונות, בהם מאות זרועות רובוטיות, למערכת ניהול נתונים מרכזית. כך למשל במפעל ייצור מכוניות של חברת JEEP הקימה קוקה מערכת בת 60,000 יחידות מקושרות אינטנרט ו-259 רובוטים על קווי הייצור, המחוברים למערכות ניטור ובקרה מבוססות Windows של מיקרוסופט.

KUKA ו-VC נערכות לתכנון המפעל של העתיד

מאת אבישג אשר             פורסם: 9.1.2018
חברת הרובוטיקה הגרמנית KUKA הודיעה על רכישת חברת Visual Components מפינלנד, בעזרתה היא מתכוונת להגדיר את השלב הבא בהתפתחות האוטומציה החכמה. חברת VC התמחתה בפתרונות תוכנה להדמיה תלת-ממדית בעת תכנון מפעלים. היכולת הזו, שמתוספת כעת לפורטפוליו של קוקה, תהפוך למרכיב חיוני בעת תכנון המפעל של העתיד. התוכנה נמצאת בשימוש במקומות שונים בעולם, ומשמשת לתהליכי תכנון מרכזיים ותהליכי קבלת החלטות חשובים. באמצעות מוצרים קלים לתפעול וארכיטקטורה פתוחה, החברה הפינית קבעה את הסטנדרטים בתחומי הוויזואליזציה והסימולציה של תהליכי ייצור שלמים.