חדשנות

"ישראל וארה"ב יקימו מרכז מחקר ופיתוח שיתמקד בהתייעלות תעשיית הגז והנפט"
בכירים מתעשיית הגז והנפט העולמית והמקומית ולמעלה מ- 150 חברות טכנולוגיה ישראליות השתתפו בכנס הדיגיטליזציה והאוטומציה בתעשיית הגז והנפט שערכה רשות החדשנות זו השנה השנייה ברציפות...

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

מפעלי מזון נקראים להגיש תוכניות מו"פ לקידום מזון בריא, תזונה בריאה ובריאות הציבור
משרד הבריאות ורשות החדשנות מזמינים מפעלי ייצור בענף המזון להגיש בקשות לקבלת סיוע לתכניות מחקר ופיתוח שמטרתן שיפור הערך התזונתי של המזון, שיפור הביטחון התזונתי של האוכלוסייה וקידום בריאות הציבור.

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

כנס חדשנות בהשתתפות חברות בנייה וחברות טכנולוגיה
חברות טכנולוגיה הפעילות בענף הבנייה, חברות מתעשיית הייצור הפעילות בענף הבנייה, קבלנים וחברות בנייה מוזמנים למפגש תחת הכותרת "חדשנות בענף הבנייה: מנוע צמיחה".

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

הרשות לחדשנות קוראת לחברות תעשייתיות להגיש בקשות לתוכנית המכינה למחקר ופיתוח
התוכנית משלבת שיתוף פעולה בין החברה למומחה טכנולוגי להבניית יסודות מו"פ וחדשנות בחברה. תוצרי התוכנית יובילו לפיתוח מוצר או תהליך חדש, או לשיפור מוצר או תהליך קיים או לפיתוח טכנולוגיות ייצור חדשניות.

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

מפעלי ייצור וחומרי גלם בענף הבנייה מוזמנים להגיש לרשות לחדשנות תכניות מו"פ ופיילוטים לקידום יכולות טכנולוגיות
רשות החדשנות, בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, מזמינים מפעלי ייצור וחומרי גלם בענף הבנייה להגיש בקשות לקבלת סיוע בתכניות מו"פ והרצה (פיילוטים) שמטרתן לתרום לשיפור ולייעול ענף הבנייה.

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

מרכז פרס לשלום וחדשנות בחר באוגורי להצגת חדשנות תעשייתית
חברת אוגורי (Augury), ספקית דיאגנוסטיקה מכנית מבוססת בינה מלאכותית, היושבת בחיפה ובניו-יורק, הודיעה שנבחרה כאחת מ-15 חברות ה-ICT (טכנולוגיית האינטרנט והתקשורת) המוצגות במרכז החדשנות הישראלית.

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

בקרוב: כנס יועצים למסלול המכינה למו"פ של זירת ייצור מתקדם
זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות מקיימת יום עיון בנושא תוכנית המכינה למו"פ בתעשייה. הכנס מיועד ליועצים מאושרים במסלול המכינה למו"פ וליועצים המעוניינים להצטרף כיועצים מאושרים

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

הישג טכנולוגי: ננו דיימנשן הדפיסה בתלת-ממד הרכבה צדדית על גבי מעגל חשמלי
ננו דיימנשן הודיעה כי לראשונה בעולם היא הדפיסה בתלת-ממד מעגלים חשמליים באמצעות טכנולוגיית הרכבה צדדית. מדובר בחיסכון משמעותי בגודל המעגל שמאפשר למהנדסים יותר פונקציונאליות וחיסכון

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

חדשנות פורצת דרך אצל יצרנית הדשנים אדמה – ריסוס אווירי אוטונומי
יצרנית הדשנים הישראלית אדמה הכריזה על שיטה חדשנית לדישון והדברה רובוטית אוטונומית. החברה מפתחת את הרובוט החקלאי המעופף הראשון בשיתוף פעולה עם חברת טקטיקל רובוטיקס (Tactical Robotics)

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

טכנולוגיית ריתוך חדשנית שפותחה במעבדת הבטיחות והבריאות תגן על חיי הרתכים
מעבדת מינהל הבטיחות והבריאות של משרד העבודה והרווחה זכתה באות הוקרה על חדשנות בשירות המדינה לשנת 2018 על מיזם פיתוח אלקטרודת ריתוך דלת מנגן למניעת תחלואה בקרב רתכים תעשייתיים

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

הצלחה בינלאומית למפעל גמל-שריד בעקבות תהליך מו"פ בסיוע רשות החדשנות
​"בזכות הפיתוח החדשני שביצעה חברת גמל שריד במסגרת העבודה עם רשות החדשנות, הצליחה החברה לדחוק את רגלי החברה המובילה בתחום", כך אומר מנכ"ל החברה, גדי שלח. לדבריו, "אנחנו נמצאים בתכניות של רשות החדשנות"

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

דאסו סיסטמס בונה פלטפורמה להתחדשות תעשייתית דיגיטלית
חברת דאסו סיסטמס, שרכשה לאחרונה את חברת IQMS עומדת להפוך את פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE שלה לפלטפורמת הפעילות העסקית של יצרנים קטנים ובינוניים, המבקשים להטמיע שינוי דיגיטלי כחלק מההתחדשות התעשייתית שלהם.

לחץ כאן לפרטים נוספים
חדשנות

מספר עמודים: 8
 1  2 3 4   הבא