חברת Vianai מגייסת עשרות עובדים חדשיםלמרכז הפיתוח שלה בהרצליה

חברת VianaiSystems, המפתחת פלטפורמה ומוצרי בינה מלאכותית (AI), תגדיל את כוח האדם שלה במהלך החודשים הקרובים. החברה נמצאת כעת בשלבי גיוס של עשרות עובדים, בעיקר מהנדסי פיתוח Data, Backend ו-Frontend למרכז הפיתוח שלה בהרצליה. לאחרונה גייסה החברה 140 מיליון דולר. זהו סבב השקעה שני של החברה, אחרי 50 מיליון דולר שגויסו בספטמבר 2019. גיוס ההון כמו גם הרחבת כח האדם באופן משמעותי, נועדו במטרה להשקיע בהאצת הפיתוח של הפלטפורמה ומוצרי הבינה המלאכותית לארגונים ברחבי העולם.

חברת VianaiSystems נוסדה בשנת 2019 על ידי ד״ר וישאל סיקה, הנחשב לאיש חזון ושם דבר בתחום ה-AI ובנוסף משמש כחבר הנהלה בחברת Oracle וחברת BMW. החברה מספקת תוכנה ושירותים טכנולוגיים בתחום הבינה המלאכותית ולמידת מכונה לחברות גדולות ברחבי העולם. הטכנולוגיה של Vianai הינה פלטפורמת AI חדשנית לקבלת החלטות. ייחודיות הפלטפורמה בכך שהיא מתבססת על הסקה סיבתית ומשלבת בין מידע עסקי הטמון במערכות הארגון לבין ידע עסקי של מקבלי ההחלטות. בכך פלטפורמת ה-AI של החברה מציבה את האדם במרכז כדי לחזק את יכולת קבלת ההחלטות האנושית ובכך מציידת את אנשי המקצוע בכלי AI המסייעים להם להפיק ערך עסקי עצום. מטרת הטכנולוגיה היא לסייע לארגונים לשפר את התוצאות העסקיות שלהם.

אלון כספי, מנהל הפיתוח של Vianai בישראל. צילום: נטלי מילר 

"תהליך ההתרחבות שלנו הוא המשך ישיר להצלחה שחווינו בחודשים האחרונים, עם פיילוטים מגוונים בקרב לקוחות גדולים ברחבי העולם", מציין אלון כספי, מנהל הפיתוח של Vianai בישראל. "טכנולוגיית ה-AI הייחודית שלנו מסייעת לארגונים למקסם החלטות עסקיות. מפתחים שיצטרפו אלינו יזכו להשפיע בתחום הולך ומתפתח, ולהיות שותפים להאצת שדרוג עולם קבלת ההחלטות לשלב הבא. זהו סטארט אפ חדשני המשלב סביבה עתירת טכנולוגיות וגב כלכלי חזק. הstack- הטכנולוגי שלנו מאד מגוון ומכיל את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחומים השונים דוגמת תשתיות ענן, דאטה, למידת מכונה ו-web. אנחנו צוות קטן וממוקד מטרה. אנו קוראים למפתחים מוכשרים לבוא להצטרף אלינו, לתרום ולהיתרם, ולקחת חלק בהצלחה כבר בשלבים הראשונים".