משקפיים חכמים dynaEdge נועדו לעובדי שטח וטכנאים מרוחקים. באדיבות Dynabook Europe    

Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הדור החדש של משקפי המציאות הנעזרת (AR) החכמים של החברה - dynaEdge DE200 – המצוידים במערכת ההפעלה המתקדמת Windows 10/11 Pro mobile edge. בין החידושים הנוספים: תקשורת 4G LTE, מעבדי דור 11 של אינטל ו- Edge AI – המאפשרים ניידות מלאה תוך שמירה על אבטחה קפדנית בסביבה הארגונית.  ה- dynaEdge AR פותחו עבור תעשיות הנדרשות לשירות לקוחות מרוחק ולעובדי שטח מרוחקים מהמרכז, בענפי ייצור, בקרה, לוגיסטיקה, תחזוקה, שירותי חירום, בריאות וחינוך.

בין החידושים לתגבור היעילות:

  • קישוריות מהירה יותר באמצעות 4G LTEבמקומות בהם יש רשתות 4G העובד בשטח יכול להתחבר בקלות רבה, בלי הצורך להשתמש בסמארטפון שלו או בקיום WiFi בסביבה.
  • ׳ראייה חכמה׳ באמצעות Edge AI: מנוע ה- Edge AI משפר את התמונה שרואה העובד. הוא מייצב אותה, מאזן בהירות אוטומטית ומנהל מעקב אחר אובייקטים. הוא אף מעבד את המידע הוויזואלי שנקלט ומריץ את התוכנה כ״מצלמה וירטואלית". הוא גם יכול להשתלב בפתרונות תוכנה מצד שלישי.
  • עיבוד עוצמתי: שימוש במעבדי דור 11 של אינטל – i3, i5 ו-i7.
  • אבטחה מקסימלית: Windows 10/11 Pro מאפשרת ביצוע אימות זהות כפול כולל PIN וטביעת אצבע. מידור מידע על המכשיר עצמו מאפשר למשתמש לקבוע איזה מידע ניתן לחלוק תוך אבטחה קפדנית על השאר.

פתרון ה- dynaEdge AR כולל מספר אביזרי עזר, כולל אפשרויות חבישה של המערכת הלבישה AR100, כמו גם סוגי מארזים לנשיאה ורצועת כתף ל-DE200.

הפתרון מאפשר להניע חדשנות גם בסביבות עבודה מרוחקות, דוגמת שירותי חירום, מרכזי מבקרים ופארקים לאומיים.

״ב-20 החודשים האחרונים מחשוב edge נייד ומשקפיים חכמים השתלבו אינטגרלית בתעשיות רבות״, אומר דמיאן ז'אום, נשיא GmbHDynabook Europe. ״המחקר האחרון שלנו מגלה כי 63% ממקבלי ההחלטות ב-IT מתכננים ליישם משקפיים חכמים בארגונים שלהם בשלוש השנים הקרובות, כך שהביקוש רק יגבר. הפתרון החדש שלנו הוא הוכחה לכך שאנו מבינים את צרכי הלקוחות בעולם החדש של העבודה ההיברידית״.

שוק מחשוב ה-Edge (קצה) צמח משמעותית בשנה האחרונה, כשהוא מונע על ידי התפשטות הקורונה. מחצית ממקבלי ההחלטות בתחום ה-IT (52%) העידו בסקר שוק חדש  כי פתרונות מחשוב Edge חשובים כיום הרבה יותר מהתקופה שלפני פרוץ הקורונה.  במקביל,  רוב המועסקים (70%) מאמינים כי השימוש בטכנולוגיית מציאות נעזרת (AR) יכולים לסייע ביותר לתעשייה שלהם - הרבה לפני טכנולוגיות תומכות אחרות דוגמת AI, IoT והגנת סייבר. על פי תחזית  IDC  צפויה קפיצה של 800% במספר אפליקציות ה-edge.