חברת Danfoss מיישמת טכנולוגיית מצלמות חדשנית מבית Zetes לזיהוי טעויות משלוח

באדיבות  Danfoss 

חברת Danfoss, מובילה עולמית בפיתוח וייצור פתרונות לחיסכון באנרגיה, ממשיכה את שיתוף הפעולה עם Zetes, מומחית לפתרונות בשרשרת האספקה, ומרחיבה את השימוש בפתרון ZetesMedea לאימות העמסה אוטומטי במחסנים המרכזיים שלה כדי לחסל לחלוטין את טעויות המשלוח ולהפחית עלויות. התהליכים האוטומטיים החדשים אפשרו לנהל שליטה יעילה בהעמסת כלי-הרכב – וכתוצאה מכך הטעויות נעלמו באופן מיידי, זרימת התהליכים השתפרה ו-Danfoss הצליחה להחזיר את מלוא ההשקעה בתוך שנה אחת. זו הסיבה שחברת Danfoss קיבלה החלטה לפרוס את ImageID, הטכנולוגיה הייחודית של Zetes לזיהוי באמצעות עיבוד תמונה, בשורה של אתרים ומתקנים נוספים ובראשם מתקן האחסון בנורדבורג (Nordborg), דנמרק.

לפני הפריסה של ZetesMedea, תהליך אימות ההעמסה של כלי-הרכב היה ידני, אינטנסיבי ותובעני מבחינת משאבי הזמן והוא היה כרוך בהרבה מאד עבודת ניירת, כדי לאשר הטענה והובלה של סחורה ליעדים הבאים. מאז שהחלה להשתמש בפתרון אימות ההעמסה ZetesMedea, חברת Danfoss שיפרה את תהליכי הזרימה הלוגיסטיים בזכות האפשרות לטיפול מהיר בהזמנות למשלוחים ברמת דיוק של 100%, הודות למניעת הטעויות בנקודת ההעמסה.

"אנו ממשיכים את שיתוף הפעולה שלנו עם Zetes בפרויקט החדש הזה, בעקבות התוצאות המעולות שלהם בפריסת פתרון אימות ההעמסה ZetesMedea במחסנים הראשיים שלנו ברודקרו. אנחנו עובדים יחד משנת 2015 והם תמיד היו מקצועיים ביותר. אנחנו מתכוונים להמשיך ולבחון ביחד אפשרויות והזדמנויות נוספות לשיפור", אומר הנריק רוזנדהל לאורסן, יועץ לאחסון והפצה ב-Danfoss.

לטכנולוגיה מבוססת-התמונה של Zetes לאיסוף נתונים אוטומטי יש רקורד מוכח של הצלחות עם התקנות בכמה מהחברות האירופאיות הגדולות ביותר. הפרויקט החדש ב-Danfoss יכלול מספר שערי בקרה עם ImageID, שימוקמו בפתחי הדלתות של רציפי ההטענה, להשגת אימות אוטומטי של כל משטחי ההטענה שעוזבים את המתקן.

ImageID היא טכנולוגיה ייחודית מבוססת-מצלמות, המשולבת בפתרון תפעול המחסנים ZetesMedea ומסייעת לחברות להישאר בשליטה בתהליכי הלוגיסטיקה של כניסת ויציאת סחורות מהמחסנים. באמצעות טכנולוגיה זו, פתרון אימות ההעמסה של Zetes מאפשר ל-Danfoss לבצע אוטומטית זיהוי וניתוח של תוויות משטחים כדי להבטיח 100% דיוק במשלוחים. המערכת משווה את המידע של הברקוד עם מאפייני הזמנות המשלוח ומספקת ל-Danfoss התרעה חזותית בזמן אמת על כל חריגה או פער וכן על כל תווית חסרה או בלתי-קריאה. בנוסף לקיצור זמני ההעמסה והשיפור ביעילות, המערכת מאחסנת תמונות דיגיטליות גם בתור הוכחות מסירה ומאפשרת לאחזר אותן בקלות בכל מקרה שמתעוררות שאלות או מחלוקת מצד הלקוחות.

בנוסף על יישום הפתרון מבוסס-המצלמות של Zetes לטיפול במשלוחים היוצאים שלה, חברת Danfoss בוחנת שימוש ב-ZetesMedea גם להתמודדות עם אתגרים תפעוליים נוספים. "זה נהדר כשחברות עולמיות כמו Danfoss מגלות וחוות בעצמן את הערך המוסף שמעניק להן הפתרון שלנו וזו הפגנת אמון חשובה כאשר הן מיישמות את אותו הפתרון במתקנים נוספים שלהן", מספר אסיף אחטאר, מנהל מכירות ב-Zetes דנמרק.

 באדיבות zetes