מירב גרוסמן. צילום: נירי גטמון 

מנכ"לית חדשה במכון לייצור מתקדם - מירב גרוסמן, שתנהל את פעילות המכון ותפעל לשיפור הפריון של המפעלים בישראל בעזרת הטמעת טכנולוגיות מתקדמות.

היא בת 52, תושבת חיפה. נשואה ואם לשלושה, מהנדסת מערכות מידע בוגרת הטכניון ובעלת MBA בהתמחות ניהול טכנולוגיות מידע מאוניברסיטת תל אביב.

גרוסמן מביאה עימה קרוב ל-30 שנות ניסיון ניהולי בתעשייה. היא מילאה שורה של תפקידים בכירים, ובהם מנכ"לית פניציה שילד, פרטנרית בכירה ב-Tefen, סמנכ"לית שרשרת אספקה בפניציה וב- q medical devices. בשנתיים האחרונות גרוסמן מלווה ארגונים בתהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ויישום תעשיה 4.0.

"אני מתרגשת לקבל על עצמי את התפקיד החשוב הזה ולהצעיד את התעשייה הישראלית אל עבר החדשנות והקידמה ולסייע לאלפי מפעלים בישראל לפרוץ קדימה", אומרת מירב גרוסמן, "מבחינתי זוהי שליחות גדולה ואין לי ספק שבעזרת אנשי המקצוע המעולים שמלווים את המכון נצליח לעמוד בכל היעדים שהצבנו לעצמנו ואף יותר".

יו"ר המכון, מלי ביצור פרנס הודתה למנכ"ל היוצא בני אמויאל, וקידמה בברכה את מירב גרוסמן. "אנו בטוחים שהיא תתרום רבות לקידום פעילות מכון".

המכון לייצור מתקדם נוסד בשנת 2020 על ידי משרד הכלכלה ונמצא בבעלות משותפת של קבוצת Tefen ואורט בראודה. מטרת המכון לפעול להעלאת הפריון והתחרותיות של התעשייה היצרנית בישראל, באמצעות קידום והטמעה של שיטות יצור חדשניות ומתקדמות ושימוש בטכנולוגיות מובילות. שירותי המכון מיועדים לתעשיינים, לאנשי אקדמיה, לגופי ממשל, לסטודנטים ועוד, תוך שיתופי פעולה טכנולוגיים, אקדמיים, עסקיים ומעשיים.

המכון מספק ליווי מתמשך ומותאם אישית של ייעוץ עד הטמעה, ומאפשר למפעלי תעשייה ליהנות מריכוז ידע ותהליכים לייצור מתקדם, עם הפנים קדימה לתעשייה ישראלית מתקדמת ופורצת דרך.